Polska - Portoryko w siatkarskich MŚ 2018. Gdzie obejrzeć mecz?

13.09.2018 08:00

Mecz Polska - Portoryko na MŚ w siatkówce 2018 odbędzie się w czwartek. Gdzie i kiedy obejrzeć to spotkanie na żywo? Transmisja za darmo w TV i internecie. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Portoryko na sport.radiozet.pl.

MŚ w siatkówce 2018 fot. PAP/EPA

Portoryko będzie drugim rywalem biało-czerwonych podczas siatkarskich mistrzostw świata. W swoim pierwszym meczu Polska wygrała z Kubą 3:1, podczas gdy Portoryko przegrało 0:3 z Iranem. Faworytem meczu Polska - Portoryko będzie oczywiście nasz zespół.

Mecz Polska - Portoryko NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć?

Trener Vital Heynen studził jednak nastroje przed meczem. - Przestrzegam przed myśleniem, że spotkanie z Portoryko będzie łatwiejsze niż z Kubą. Wszyscy w Polsce chyba znają ich atakującego Maurice'a Torresa, który w poprzednim sezonie grał w Zaksie Kędzierzyn-Koźle - powiedział.

W starciu z Kubą biało-czerwoni pewnie wygrali da pierwsze sety, ale w trzecim dopadł ich moment dekoncentracji. Rywale wygrali trzecią partię, a w kolejnej prowadzili już 8:4. Na szczęście Michał Kubiak i spółka potrafi się otrząsnąć i od tamtego momentu wrócili na właściwe tory wygrywając ostatecznie seta do 14.

Polska - Portoryko: Transmisja meczu w TV i online

Mecz Polska - Portoryko na żywo w czwartek o godz. 16.00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport. Online w internecie na sport.tvp.pl. Relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.