Polska - Niemcy: bilety [ARENA GLIWICE, MIEJSCA PARKINGOWE]

Paweł Żurek
30.04.2019 13:38
Polska - Niemcy: bilety [ARENA GLIWICE, MIEJSCA PARKINGOWE]
fot. AP/Associated Press/East News

Polska – Niemcy, mecz towarzyski siatkarzy, już niebawem odbędzie się na Arenie w Gliwicach. Już przed rozpoczęciem spotkania wiadomo, że zmagania mistrzów świata obejrzy wielu kibiców - zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami. Sprawdźcie gdzie i za ile można kupić bilety na mecz Polska – Niemcy w Gliwicach.

Polska – Niemcy: bilety. Za ile i gdzie kupić wejściówki? Jak wykupić miejsce parkingowe? O której na Arenie w Gliwicach rozpocznie się spotkanie Polska - Niemcy? Sprawdzamy najważniejsze informacje o meczu siatkarskiej reprezentacji Polski i Niemiec. 

Zagłosuj

Zamierzasz obejrzeć spotkanie polskich siatkarzy z reprezentacją Niemiec?

Liczba głosów:

Polska - Niemcy: bilety. Za ile i gdzie kupić wejściówki?

Bilety na mecz Polska – Niemcy trafiły już do sprzedaży. Najtańsze są dostępne za 19 złotych, podczas gdy najdroższe miejsca znajdujące się w strefie VIP, kosztują nawet ponad 250 zł.

Wejściówki można kupić na stronie

>> Liga Narodów 2019: terminarz. Gdzie w Polsce będą mecze? [ZASADY]

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Polska – Niemcy [GLIWICE, ARENA]

Mecz Polska – Niemcy odbędzie się 25 maja 2019 roku o godzinie 17 na Arenie Gliwice. Będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów naszej siatkarskiej reprezentacji przed rozpoczęciem Ligi Narodów.

>> Jacek Nawrocki ogłosił kadrę siatkarek na Ligę Narodów

Miejsca parkingowe przed meczem Polska - Niemcy [ARENA GLIWICE]

"Zmotoryzowani" kibice, którzy przyjadą na mecz Polska - Niemcy powinni oprócz biletów wykupić także miejsca parkingowe. Za zostawienie samochodu osobowego na parkingu zapłacimy 15 złotych. W przypadku autobusów trzeba przygotować się na wydatek w wysokości 100 zł. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie sklepu Ebilet.pl.

RadioZET.pl/pl