Zamknij

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz siatkarzy?

22.07.2020 10:14
Polska - Niemcy - transmisja TV i online
fot. PAP

Polska - Niemcy: transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz biało-czerwonych na żywo? Mistrzowie świata po wielu miesiącach wracają na boisko. W pierwszym spotkaniu sparingowym w Zielonej Górze podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z naszym zachodnim sąsiadem.

Polscy siatkarze wracają do gry. Ostatni raz reprezentacja Polski zagrała w oficjalnym meczu w ubiegłym roku podczas Pucharu Świata w Japonii. Wówczas biało-czerwoni kończyli zmagania w turnieju, a ich przeciwnikiem był Iran (3:0 dla Polski).

Pandemia koronawirusa mocno dała się we znaki polskim siatkarzom, gdzie plany reprezentacyjne zostały przewrócone do góry nogami. Jednak to nie przeszkodziło zawodnikom w odbyciu dwóch zgrupowań w Spale. Warto zaznaczyć, że mistrzowie świata byli jednymi z nielicznych, którzy odbyli treningi.

W pierwszych dwóch meczach towarzyskich, reprezentacja Polski powalczy z niemiecką kadrą w Zielonej Górze. Nasi rywale będą musieli radzić sobie bez swojego rozgrywającego, Lukasa Kampy, który aktualnie przechodzi rehabilitację po operacji barku.

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Z kolei w ekipie biało-czerwonych zabraknie dwóch środkowych: Jakuba Kochanowskiego – zawodnik Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle skarżył się na bóle barku oraz Mateusza Bieńka - siatkarz PGE Skry Bełchatów  przeszedł operację kolana. W ich miejsce pojawią się Norbert Huber i Jan Nowakowski. Vital Heynen zapowiedział, że w dwóch meczach będzie chciał dać możliwość gry wszystkim swoim podopiecznym. Niestety, z uwagi na koronawirusa spotkania odbędą się bez udziału publiczności.

Polska – Niemcy na żywo odbędzie się w środę, 22 lipca o godzinie 20:30. Mecz będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport.

RadioZET.pl