Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć 2. mecz siatkarzy?

23.07.2020 10:55
Polska - Niemcy

Mecz Polska - Niemcy w siatkówce mężczyzn na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z drugiego spotkania w Zielonej Górze. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Niemcy siatkarzy.

Drugi mecz Polska - Niemcy siatkarzy LIVE. Środowe spotkanie w Zielonej Górze było dla reprezentacji biało-czerwonych, ale także dla rywali pierwszym po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Pierwotnie podopieczni Vitala Heynena kończyliby właśnie przygotowania do igrzysk olimpijskich w Tokio, ale impreza została przełożona na następny rok. Liga Narodów w tym sezonie również się nie odbędzie, a zatem jedyną możliwością sprawdzenia i podtrzymania formy jest rozgrywanie sparingów. Na mecze o stawkę trzeba poczekać do 2021 roku.

W środę górą byli biało-czerwoni. Polacy wygrali 3:2, choć po dwóch partiach to przyjezdni prowadzili. Znów sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że "kto nie wygrywa w trzech, przegrywa w pięciu setach".

Polska - Niemcy: drugi mecz w telewizji i live stream w internecie

- Na pewno to był dziwny mecz, bo to było pierwsze spotkanie po bardzo, bardzo długiej przerwie. Bez publiczności, echo się odbijało w hali. Na pewno dziwne uczucie, ale przyjemnie było wrócić na parkiet - ocenił po spotkaniu rozgrywający reprezentacji Polski Grzegorz Łomacz.

Po meczach z Niemcami podopieczni Vitala Heynena zagrają jeszcze dwa sparingi z Estonią w Łodzi. Zaplanowano je na niedzielę i poniedziałek (26-27 lipca).

Polska - Niemcy: Gdzie obejrzeć drugi mecz siatkarzy - transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Niemcy siatkarzy - drugi sparing w Zielonej Górze - odbędzie się w czwartek 23 lipca o godz. 18. Transmisja TV w Polsat Sport oraz na stronie ipla.tv. Dostęp do platformy jest płatny 5 zł.