Zamknij

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

14.06.2021 14:02
Zuzanna Górecka
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Polska - Niemcy w Lidze Narodów siatkarek 2021 na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja i live stream z 12. meczu reprezentacji Polski siatkarek w Lidze Narodów. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Niemcy w LN siatkarek 2021!

  1. Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?
  2. Polska - Niemcy: Kiedy i o której godzinie mecz LN siatkarek?

Reprezentacja Polski siatkarek zagra z Niemcami w ramach 12. kolejki meczów Ligi Narodów 2021. Biało-czerwone, które w ostatnim meczu pokonały dużo słabsze Tajlandki 3:0, będą faworytkami tego pojedynku.

Podopieczne Jacka Nawrockiego, wskazywane przez wielu ekspertów przed rozpoczęciem LN jako jedne z faworytek do awansu do Final Four, zdecydowanie zawodzą. Polskie siatkarki tylko cztery razy pokonywały swoje rywalki, a aż siedmiokrotnie musiały uznawać wyższość przeciwniczek. Na ten moment w tabeli plasują się na 11. miejscu z zaledwie 13 punktami na koncie.

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

Niemki z kolei zajmują 13. pozycję i do tej pory wygrały jedynie z Holandią (3:2), Belgią (3:0) i Koreą Południową (3:0).

Co ciekawe, w ostatnich 10 latach Polska mierzyła się z Niemcami aż 18-krotnie. 12 razy zwyciężały biało-czerwone, a cztery - Niemki.

Polska - Niemcy: Kiedy i o której godzinie mecz LN siatkarek?

Mecz Polska - Niemcy w 12. kolejce Ligi Narodów siatkarek odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca, o godzinie 15:00, w bańce w Rimini.

RadioZET.pl