Zamknij

Polska - Niemcy: Kiedy i o której mecz 1/4 ME siatkarzy? [DATA, GODZINA]

23.09.2019 09:00
Polska - Niemcy
fot. PAP

Polska - Niemcy: KIEDY i O KTÓREJ mecz 1/4 ME siatkarzy? DATA i GODZINA meczu Polska - Niemcy w ćwierćfinale mistrzostw Europy Europy. O której godzinie grają biało-czerwoni? Gdzie obejrzeć mecz? Sprawdź szczegółowe informacje! Polska - Niemcy na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polscy siatkarze przeszli jak burza przez fazę grupową mistrzostw Europy. Mistrzowie świata w pięciu spotkaniach odnotowali pięć zwycięstw, oddając tylko jednego seta w meczu z Estonią. Po ostatnim grupowym triumfie nad Ukrainą, zespół Vitala Heynena potwierdził, że w zestawieniu D nie miał sobie równych. Ich kolejnym przeciwnikiem w 1/8 finału ME byli Hiszpanie, którzy z grupy wyszli rzutem na taśmę. W swoim ostatnim meczu z Niemcami ekipa prowadzona przez Fernando Munoza Beniteza wygrała 3:1 i finalnie uplasowała się na 4. miejscu w grupie B.

Polska - Niemcy: KIEDY mecz? O której GODZINIE?

W 1/8 finału biało-czerwoni nie dali szans Hiszpanom, łatwo pokonując ich 3:0. W walce o półfinał ME Polacy powalczą z reprezentacją Niemiec.

Rywale Polaków spotkali się z kolei w 1/8 finału rozgrywek z gospodarzami turnieju, Holandią. Mimo hucznego dopingu od własnych kibiców, popularni "Pomarańczowi" przegrali ostatecznie z podopiecznymi Andrea Gianiego 1:3 i odpadli z mistrzostw. 

Polska - Niemcy: Kiedy mecz Polaków w 1/4 finału ME? [GODZINA, DATA]

Mecz Polska - Niemcy w 1/4 finału ME zaplanowano na poniedziałek 23 września. Początek spotkania o godzinie 20:00. Relacja na żywo i wynik online meczu Polska - Niemcy na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MG