Polska - Kuba: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz MŚ w siatkówce?

Andreas Nicolaides
10.09.2018 12:49
siatkarze
fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

Mecz Polska - Kuba rozpocznie MŚ w siatkówce 2018 dla biało-czerwonych. Transmisja spotkania w TV i online. Gdzie obejrzeć? Sprawdź. Relacja i wynik meczu Polska - Kuba na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polscy siatkarze na mistrzostwach świata 2018 w siatkówce będą bronić wywalczone cztery lata temu tytułu mistrzów świata. Turniej rozpoczną od meczu z Kubą, potem zagrają jeszcze z Portoryko, Finlandią, Iranem i Bułgarią.

Polska - Kuba. Mecz NA ŻYWO. Transmisja TV i online

Kuba to drużyna, która wyróżnia przede wszystkim niska średnia wieku. Tylko dwóch siatkarzy ma powyżej 24 lat. Faworytem meczu Polska - Kuba będą więc biało-czerwoni.

- Tytuł mistrza świata zobowiązuje do grania na określonym poziomie. Oczywiście jest to też presja na drużynie, która ostatnimi czasy przegrywała. Nasza kadra potrzebuje zwycięstw, nowych wyzwań i nowego natchnienia - powiedział w rozmowie z nami były trener reprezentacji Polski, Ireneusz Mazur.

Ireneusz Mazur: Reprezentacja Polski potrzebuje nowych wyzwań [WYWIAD]

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Gdzie obejrzeć?

Mecz Polska - Kuba na żywo o godz. 19.30. Transmisja w TVP 1, Polsacie Sport i online na sport.tvp.pl. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN