Polska - Kanada: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

06.06.2021 16:17
Klaudia Alagierska

Polska - Kanada: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć kolejne spotkanie biało-czerwonych? Na jakim kanale starcie Polska - Kanada? Zespół Jacka Nawrockiego chce wrócić na zwycięską ścieżkę. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami przed pojedynkiem Polska - Kanada.

Reprezentacja Polski siatkarek ma za sobą dwie z pięciu serii gier w Lidze Narodów. Po sześciu meczach biało-czerwone odnotowały jedynie dwa zwycięstwa: z Włochami 3:2 i z Koreą Południową 3:0 i cztery porażki: z Serbią i Turcją 1:3, z Belgią 2:3 i Dominikaną 1:3. W tej chwili liderkami są zawodniczki z USA, które zgromadziły komplet 18 punktów i straciły tylko jednego seta.

Biało-czerwone zajmują jedenaste miejsce z sześcioma punktami na koncie. W trzeciej serii zespół Jacka Nawrockiego podejmie kanadę, Holandię i Japonię. W pierwszym starciu z drużyną z Ameryki Południowej Polki będą chciały zaliczyć trzeci triumf. Kanadyjki są tuż za polską ekipą, tylko mają o jednego seta wygranego mniej.

Polska - Kanada: Kiedy grają siatkarki? O której mecz Polek? [DATA, GODZINA]

Polska - Kanada: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć mecz LIVE ONLINE?

- Większość meczów graliśmy trzema atakującymi, więc nie ma tutaj szans, żeby to przyjęcie poprawić. Staramy się myśleć o ofensywie. Zawodniczki, które w swoich klubach są atakującymi: Martyna Łukasik, Magda Stysiak czy Malwina Smarzek robią w przyjęciu postępy i myślę, że będzie to wyglądało coraz lepiej – uspokajał przed kolejną rundą spotkań Jacek Nawrocki.

Polska – Kanada na żywo odbędzie się w niedzielę, 6 czerwca o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane na Polsacie Sport oraz TVP Sport. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

Liga Narodów siatkarek 2021: TABELA. Na którym miejscu Polki?