Zamknij

Polska - Kanada: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy? [GODZINA, DATA]

15.06.2021 17:45
Polska - Kanada GODZINA DATA
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Polska - Kanada GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie obejrzeć mecz Ligi Narodów siatkarzy 2021. GODZINA i DATA spotkania Polska - Kanada w LN siatkarzy 2021.

  • Reprezentacja Polski siatkarzy w 10. kolejce Ligi Narodów 2021 zagra z Kanadą
  • Po dziewięciu meczach biało-czerwoni zajmują 2. miejsce w tabeli, rywale są na pozycji 13.
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć mecz LN siatkarzy 2021 Polska - Kanada

Polska - Kanada GODZINA DATA. Reprezentacja Polski siatkarzy po dziewięciu rozegranych meczach zajmuje 2. miejsce w tabeli Ligi Narodów 2021. Biało-czerwoni doznali tylko dwóch porażek - z wicemistrzem Europy Słowenią oraz w poprzedniej serii gier z bardzo dobrze spisującą się Brazylią. We wtorek poprzeczka znacznie spadnie, co nie oznacza, że plasująca się na 13. pozycji Kanada (bilans 2-7) nie jest w stanie napsuć krwi wyżej notowanym rywalom.

Zawodnicy z Kraju Klonowego Liścia odnieśli wprawdzie tylko dwa zwycięstwa - z Argentyną i Bułgarią, ale potrafili urwać seta m.in. "Canarinhos", a ta sztuka nie udała się drużynie Vitala Heynena. To samo uczynili m.in. w konfrontacjach z Francją i Rosją, co tylko pokazuje, że kiedy da im się pograć, mogą być groźni.

Polska - Kanada GODZINA DATA: Kiedy grają siatkarze?

Wśród rywali próżno szukać zawodników wyróżniających się w statystykach ofensywnych, natomiast dobrze radzą sobie w elementach defensywnych i w polu serwisowym. Arthur Szwarc i Lucas van Berkel zanotowali już po 12 punktowych bloków (w naszej drużynie najwięcej ma Mateusz Bieniek - 14), a Nicholas Hoag, syn trenera Glenna Hoaga, ma na koncie 10 asów.

Obie drużyny spotkają się również w fazie grupowej igrzysk olimpijskich w Tokio, dlatego będzie to ostatnia szansa, by z bliska przyjrzeć się rywalom.

Polska - Kanada: Kiedy mecz LN siatkarzy 2021? [GODZINA, DATA]

Mecz Polska - Kanada w Lidze Narodów siatkarzy 2021 odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 18. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl