Zamknij

Polska - Japonia: O KTÓREJ i kiedy mecz Pucharu Świata? [GODZINA, DATA]

02.10.2019 12:04
Polska - Japonia o której godzinie mecz?
fot. PAP/EPA

Polska - Japonia: O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze? Polska - Japonia: kiedy drugi mecz Polaków w Pucharze Świata? Polska - Japonia GODZINA meczu mistrzów świata. Polscy siatkarze w kolejnym starciu spotkają się z gospodarzami turnieju. Kiedy mecz Polska - Japonia? O której grają Polacy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Japonia - GODZINA meczu Polaków. O której godzinie spotkanie biało-czerwonych z Japonią? W Kraju Kwitnącej Wiśni Polaków czeka łącznie 11 spotkań w 15 dni. Przystępują do tego wyczerpującego turnieju niemal z marszu - w sobotę wywalczyli brązowy medal w mistrzostwach Europy. Z powodu intensywnego kalendarza trener Vital Heynen na PŚ zabrał 24 zawodników - 12 z nich to uczestnicy ME (z tego grona z udziału w japońskiej imprezie zrezygnowali Piotr Nowakowski i Dawid Konarski), a drugą połowę stanowią gracze, którzy dotarli do Azji w weekend z Warszawy.

Reprezentacja Polski awansowała w rankingu CEV

Polska - Japonia: O KTÓREJ mecz? Kiedy grają biało-czerwoni?

W pierwszych spotkaniach PŚ mają brać udział siatkarze z tej drugiej grupy. Jest w niej wielu młodych zawodników, ale także m.in. Bartosz Kurek. Najbardziej wartościowy zawodnik (MVP) mistrzostw świata 2018 zaliczy tym samym pierwszy w sezonie występ w drużynie narodowej. Z wcześniejszych turniejów wyeliminowała go kwietniowa operacja kręgosłupa i późniejsza rehabilitacja.

Puchar Świata w siatkówce 2019. Kiedy gra Polska? [TERMINARZ]

W pierwszym inauguracyjnym starciu, biało-czerwoni ograli Tunezję 3:0. Puchar Świata siatkarzy to ostatni przystanek sezonu reprezentacyjnego w sezonie 2019. Tegoroczna edycja nie jest już tak prestiżowa jak w minionych latach, ponieważ na tej imprezie nie będzie można zdobyć olimpijskich przepustek do Tokio. Siatkarze będą walczyć tylko o wysokie nagrody finansowe i punkty do światowego rankingu.

Polska - Japonia: GODZINA meczu Polaków w Pucharze Świata

Mecz Polska - Japonia odbędzie się w środę, 2 października. Początek spotkania zaplanowano o godzinie 12:20 czasu polskiego. Relacja na żywo z meczu Polska - Japonia na spot.radiozet.pl.

RadioZET.pl