Zamknij

Polska - Japonia: Kiedy grają siatkarze? O której godzinie mecz? [DATA, GODZINA]

16.06.2021 09:00
Michał Kubiak
fot. Piotr Matusewicz/East News

Polska - Japonia GODZINA i DATA meczu. Polska - Japonia: o której godzinie grają polscy siatkarze w Lidze Narodów 2021? Kiedy grają Polacy z Japonią? Mistrzowie świata powoli wkraczają w końcową fazę rundy zasadniczej LN.

Reprezentacja Polski siatkarzy w czwartej serii Ligi Narodów zmierzy się z Japonią. Biało-czerwoni są na drugim miejscu w tabeli, ustępując jedynie Brazylii. Ekipa prowadzona przez Vitala Heynena w LN doznała dwóch porażek: ze Słowenią 1:3 i Brazylią 0:3.

- Brazylia zagrała lepiej niż my. Brawa dla nich, bo my nie byliśmy w stanie nic zdziałać. W naszej grze brakowało wszystkiego po trochu. Wydaje mi się, że dobrze serwowaliśmy, ale nie szło nam w obronie. Nie mogliśmy ich zablokować. Zagrali naprawdę dobre spotkanie – mówił po tym starciu Michał Kubiak.

Liga Narodów siatkarzy 2021: Na którym miejscu Polacy? [TABELA]

- Staramy się codziennie robić krok naprzód. Granie z jednym z najmocniejszych zespołów na świecie jest bardzo cenne, a zwycięstwo daje dużą satysfakcję. Oznacza to, że jesteśmy na właściwej drodze, ale z pewnością to dopiero początek – dodał.

Polska - Japonia: Kiedy mecz? O której grają Polacy? [GODZINA, DATA]

Z kolei Japończycy są na siódmym miejscu Ligi Narodów, mając na koncie 16 punktów. W dziesięciu meczach zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni wygrali sześć meczów: z Iranem, Holandią, Rosją, Australią, Włochami i Niemcami. I przegrali z Francją, Brazylią, Serbią i Argentyną.

Polska - Japonia na żywo odbędzie się w środę, 16 czerwca o godzinie 15:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl