Polska - Iran: Wielki problem Vitala Heynena. Został mu jeden rozgrywający

Krzysztof Sobczak
15.06.2019 14:23
Grzegorz Łomacz kontuzjowany
fot. FIVB

Grzegorz Łomacz z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego uda nie będzie mógł wystąpić w dalszej części turnieju Ligi Narodów siatkarzy 2019 - poinformował komentator Polast Sport Tomasz Swędrowski. W tej sytuacji Vital Heynen będzie miał do dyspozycji tylko jednego rozgrywającego, Marcina Janusza.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Jak donosi Tomasz Swędrowski - Grzegorz Łomacz kontuzjowany. Nie zagra do końca turnieju w Iranie" - napisał na Twitterze dziennikarz Jerzy Mielewski. Do urazu doszło w pierwszym secie spotkania z Rosją.

Grzegorz Łomacz kontuzjowany

Vital Heynen do Urmii nie zabrał Fabiana Drzyzgi i Pawła Woickiego, a o rozegranie mieli zadbać Łomacz oraz Marcin Janusz. Już wiadomo, że w meczach z Iranem i z Kanadą grę będzie prowadził ten drugi.

Podobny przypadek dopadł niedawno żeńską reprezentację. Jacek Nawrocki dał odpocząć Marlenie Pleśnierowicz i na turnieju w Jiangmen miał do dyspozycji Joannę Wołosz oraz Julię Nowicką. Zawodniczka Conegliano nabawiła się jednak urazu i nie mogła pomóc koleżankom w spotkaniach z Turcją, Chinami oraz USA.

Mecz Polska - Iran na żywo w sobotę 15 czerwca o godz. 16 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS