Polska - Holandia: kiedy i gdzie odbędzie się mecz siatkarskiej Ligi Narodów? [GODZINA, TRANSMISJA, STREAM]

Paweł Żurek
30.05.2019 15:30
Polska - Holandia: kiedy i gdzie odbędzie się mecz siatkarskiej Ligi Narodów? [GODZINA, TRANSMISJA, STREAM]
fot. DARIUSZ GDESZ / POLSKAPRESS

Mecz siatkarskiej Ligi Narodów: Polska - Holandia rozpocznie się już niebawem. Sprawdzamy kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie Polek w międzynarodowych rozgrywkach, a także o jakiej godzinie można je obejrzeć. Podajemy też godzinę rozpoczęcia meczu siatkarskiej, kobiecej Ligi Narodów: Polska - Holandia.

Siatkarska Liga Narodów 2019: kiedy spotkanie Polska - Holandia? Gdzie odbędzie się mecz? O której godzinie Polska zmierzy się z Holandią? Gdzie obejrzeć transmisję ze spotkania siatkarskiej Ligi Narodów? Sprawdzamy najważniejsze informacje o zbliżającym się meczu Polek na turnieju. 

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Polska - Holandia – siatkówka: kiedy i gdzie odbędzie się mecz? [LIGA NARODÓW]

Spotkania z Holandią będzie dla reprezentacji Polski drugim meczem w drugiej edycji Ligi Narodów. Pierwsze, Polki rozegrały z Bułgarkami w holenderski Apeldoorn. 

Biało-czerwone bardzo udanie rozpoczęły rywalizację w drugiej edycji Ligi Narodów. W turnieju w Opolu przegrały wprawdzie na inaugurację z Włoszkami 2:3, ale potem pokonały Niemki 3:1 i Tajki 3:0.

Jesteśmy zadowoleni z tych siedmiu punktów. Oczywiście żal tego meczu z Włoszkami, szczególnie że to zwycięstwa najbardziej się liczą w Lidze Narodów - przyznał selekcjoner Jacek Nawrocki po ostatnim spotkaniu z Tajlandią.

Początek spotkania Polska - Holandia w czwartek 30 maja 2019. Spotkanie, podobnie jak mecz Polska - Bułgaria  i Polska - Brazylia, odbędzie się w Apeldoorn. 

>> Liga Narodów siatkarek: Kiedy następny turniej z udziałem Polek?

Polska - Holandia – siatkówka: godzina [LIGA NARODÓW SIATKAREK] 

Spotkanie Ligi Narodów siatkarek 2019: Polska - Holandia rozpocznie się o godz. 16:30.

>> Liga Narodów siatkarek: Które miejsce zajmują Polki? Sprawdź AKTUALNĄ TABELĘ

Liga Narodów siatkarek 2019: Polska - Holandia [TRANSMISJA]

Transmisja z Ligi Narodów siatkarek 2019 zostanie pokazana w Telewizji Polskiej oraz w Polsacie. Mecz Polska - Holandia zobaczymy w TVP Sport i Polsacie Sport. Transmisja i stream spotkania rozpocznie się o godzinie 16:15.

>> Liga Narodów: Efektowne zwycięstwo Polek na zakończenie turnieju w Opolu

RadioZET.pl/PAP/PZ