Polska – Holandia: Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV i online

Maciej Walasek
28.07.2019 12:53
polscy siatkarze
fot. PAP

Polska – Holandia: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz towarzyski biało-czerwonych z „Oranje”? Sprawdź szczegółowe informacje na temat spotkania Polska – Holandia. O której godzinie mecz?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska – Holandia na żywo gdzie oglądać mecz mistrzów świata? Transmisja TV i online i podstawowe informacje na temat sparingu Polaków.

Podopieczni Vitala Heynena rozpoczynają najważniejszy czas w tegorocznym sezonie reprezentacyjnym. Mecze Polski z Holandią są rozruchem po wytrwałym zgrupowaniu w Zakopanem. Docelową imprezą biało-czerwonych jest turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, który odbędzie się w Gdańsku. Wobec tego Polacy przygotowują się do niego sparingami z Holandią. Po nim będą jeszcze trzy mecze w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

Memoriał Wagnera 2019: Kiedy i z kim zagrają Polacy? TERMINARZ

Polska - Holandia: Gdzie oglądać mecz na żywo online?

W czasie sobotniego spotkania Polski z Holandią, w naszej kadrze zadebiutował Wilfredo Leon. 25-latek zagrał w dwóch setach, a następnie został zmieniony. Vital Heynen chciał dać szansę prawie wszystkim swoich zawodnikom w tym pojedynku.

Po spotkaniach towarzyskich z Holandią, Polacy zmierzą się w Krakowie z Serbią, Finlandią i Brazylią na wspomnianym wcześniej Memoriale. Wówczas biało-czerwoni będą musieli pokazać się z jak najlepszej strony, pokazując, że są gotowi walczyć o olimpijskie przepustki.

Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Kiedy grają siatkarze? 

Polska – Holandia: Transmisja TV i online. O której godzinie?

Mecz Polska – Holandia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

RadioZET.pl/MW