Zamknij

Polska - Holandia: Kiedy mecz Polek? O której godzinie grają? [DATA, GODZINA]

Maciej Walasek
06.06.2021 21:40
Polska - Holandia
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Polska - Holandia: GODZINA, DATA. Kiedy mecz biało-czerwonych w Lidze Narodów? O której godzinie spotkanie Polska - Holandia? Zespół Jacka Nawrockiego podbudowany wygraną z Kanadą, zmierzy się z drużyną Holandii.

Reprezentacja Polski siatkarek na początku trzeciej rundy Ligi Narodów po zaciętym pojedynku pokonała kanadyjską drużynę. Biało-czerwone były pod ścianą, przegrywając 0:2, ale zdołały odrobić straty i wygrać w tie-breaku 3:2.

Zwycięstwo nie zmieniło za wiele sytuacji w tabeli Ligi Narodów. Polki nadal są na jedenastym miejscu, mając na koncie osiem punktów.

Liga Narodów siatkarek 2021: TABELA. Na którym miejscu Polki?

Zdecydowanie lepiej w rozgrywkach idzie olejnym przeciwniczkom drużynie Jacka Nawrockiego – Holenderkom. Pomarańczowe są w tej chwili czwartą siłą LN z dorobkiem 16 punktów. Oranje tracą do prowadzących Turczynek trzy „oczka” i będą chciały pokonać Polki.

Polska - Holandia: Kiedy mecz? O której godzinie grają Polki?

Liga Narodów siatkarek: Kiedy mecze Polek? Sprawdź TERMINARZ [DATA, GODZINA]

Po siedmiu spotkaniach Holandia ma pięć wygranych: z Belgią 3:0, Rosją 3:1, Tajlandią 3:0, Serbią 3:1 i Japonią 3:0. W czasie Ligi Narodów odniosły dwie porażki z USA 0:3 i Niemcami 2:3.

Polska - Holandia na żywo odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca o godzinie 18:00. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl