Zamknij

Polska - Hiszpania: Kiedy kolejny mecz Polek? O której? [GODZINA, DATA]

23.08.2021 09:00
Polska - Hiszpania kiedy mecz?
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Polska - Hiszpania GODZINA i DATA meczu ME siatkarek 2021. Kiedy kolejny mecz Polek na mistrzostwach Europy? O której godzinie spotkanie Polska - Hiszpania?

Reprezentacja Polski siatkarek kroczy na ME 2021 od zwycięstwa do zwycięstwa. Biało-czerwone od początku turnieju prezentują znakomitą formę. Na inaugurację imprezy Polki po ciężkim boju sprostały Niemkom, pokonując je 3:1. Następnego dnia zespół Jacka Nawrockiego w pełni kontrolował starcie z Grecją, triumfując 3:0. W swoim trzecim występie na mistrzostwach Europy polskie siatkarki sprostały Czeszkom, wygrywając 3:1. Dzięki temu Polki umocniły się na prowadzeniu w grupie B.

W następnej kolejce reprezentacja Polski podejmie Hiszpanki. Dotychczas najbliższe rywalki Polek przegrały z Czechami 1:3 i Bułgarkami 0:3, a także wygrały z Greczynkami 3:2. W niedzielę Polki miały dzień wolny.

ME siatkarek 2021: TABELA. Na którym miejscu Polki? [KLASYFIKACJA]

Polska - Hiszpania: Kiedy kolejny mecz Polek? O której godzinie grają na ME siatkarek 2021?

- W naszej drużynie nie ma siedmiu zawodniczek, które grały w poprzednich mistrzostwach Europy i w dużej mierze decydowały o sile zespołu. Mamy niedoświadczony zespół i nie ma sensu roztrząsać tego, co było dwa lata temu, gdy awansowaliśmy do półfinału. Mamy taki zespół, jaki mamy i postaramy się uzyskać jak najlepszy wynik. Boisko zweryfikuje ten skład - mówił Jacek Nawrocki z rozmowie z serwisem onet.pl przed inauguracją europejskiego czempionatu.

Polska - Hiszpania na żywo odbędzie się w poniedziałek, 23 sierpnia o godzinie 19:30. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl