Zamknij

Polska - Grecja: Kiedy i o której mecz ME w siatkówce 2021? [GODZINA, DATA]

05.09.2021 20:00
Michał Kubiak
fot. PAP

Polska - Grecja GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polska - Grecja w trzeciej kolejce fazy grupowej mistrzostw Europy w siatkówce 2021? O której godzinie rozpoczyna się mecz Polska - Grecja na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Polska - Grecja w ME w siatkówce 2021!

Mecz Polska - Grecja to spotkanie trzeciej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy w siatkówce 2021. Polacy i Grecy znajdują się w grupie A wraz z reprezentacjami Serbii, Belgii, Portugalii i Ukrainy.

Polscy siatkarze mają za sobą już dwa pojedynki w ME i oba wygrane. W pierwszym starciu biało-czerwoni pokonali Portugalczyków 3:1, zaś w drugim - Serbów 3:2.

Polska - Grecja: Kiedy i o której mecz ME w siatkówce 2021? [GODZINA, DATA]

Grecy z kolei oba swoje mecze przegrali. Najpierw ponieśli porażkę z Ukrainą 2:3, a następnie z Belgią 0:3.

W ciągu ostatnich 18 lat Polska mierzyła się z Grecją dziewięciokrotnie. Biało-czerwoni wygrywali sześć, zaś Hellenowie trzy razy.

Polska - Grecja na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie ME w siatkówce? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Polska - Grecja w trzeciej kolejce fazy grupowej mistrzostw Europy w siatkówce 2021 odbędzie się w niedzielę, 5 września, o godzinie 20:30 na TAURON Arenie Kraków. Relacja live i wynik online meczu Polska - Grecja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl