Polska - Finlandia NA ŻYWO: Biało-czerwoni celują w kolejne zwycięstwo na MŚ!

Andreas Nicolaides
12.09.2018 12:00
Polska - Finlandia
fot. RadioZET.pl

Mecz Polska - Finlandia na żywo: Przed nami trzeci mecz MŚ w siatkówce 2018 z udziałem reprezentacji Polski. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Finlandia. Polska - Finlandia online - relacja i wynik w internecie na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę o godz. 19.30.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Finlandia?

Liczba głosów:

RELACJA NA ŻYWO. Treść odświeża się automatycznie co 60 sekund

Michał Kubiak i spółka będą zdecydowanym faworytem meczu Polska - Finlandia. W dwóch pierwszych spotkań MŚ w siatkówce 2018 biało-czerwoni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najpierw 3:1 pokonali Kubę, a następnie rozbili Portoryko 3:0. W tym drugim meczu rywale w kolejnych setach zdobywali kolejno zaledwie 14, 12 i 15 punktów.

Polska - Finlandia NA ŻYWO: Relacja i wynik online

Finlandia będzie dla Polski ostatnim teoretycznie łatwym rywalem w fazie grupowej. Po meczu Polska - Finlandia przyjdzie czas na spotkania z Iranem i Bułgarią. One zadecydują o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie D.

Polska na MŚ w siatkówce 2018 broni złotego medalu wywalczonego cztery lata temu. Kapitan reprezentacji wierzy, że jego zespół tym razem także sięgnie po medal. - Wierzę, że mamy do rozegrania wszystkie 10 spotkań na tym turnieju - mówił Kubiak po meczu z Portoryko.

MŚ w siatkówce 2018: Mecz Polska - Finlandia

Mecz Polska - Finlandia na żywo w sobotę o godz. 19.30. Relacja i wynik online w internecie na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN