Zamknij

Polska - Egipt: Kiedy i o której mecz Pucharu Świata siatkarzy? [DATA, GODZINA]

09.10.2019 10:30
Polska - Egipt
fot. FIVB

Mecz Polska - Egipt na żywo w tv i online. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się spotkanie Pucharu Świata siatkarzy oraz gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć live mecz Polska - Egipt.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski po sześciu spotkaniach Pucharu Świata z bilansem 5-1 plasuje się na 3. pozycji w tabeli. Wyżej są tylko niepokonani Brazylijczycy oraz Amerykanie, z którymi biało-czerwoni doznali jedynej jak dotąd porażki.

Na spotkania w Hiroszimie do drużyny dołączył kapitan Michał Kubiak, ale w starciu z Rosją wchodził tylko na krótkie zmiany. Niewykluczone, że tercet Kubiak-Leon-Kurek po raz pierwszy zaprezentuje się w starciu z teoretycznie słabszym rywalem.

Egipcjanie znakomicie rozpoczęli ten turniej od niespodziewanych zwycięstw z Australią i Iranem, ale potem przydarzyły im się cztery kolejne klęski: z Brazylią, Kanadą, Rosją oraz z Włochami. Nie licząc starcia z Italią, każdemu potrafili urwać seta, a to oznacza, że są w bardzo dobrej dyspozycji i trzeba na nich uważać.

Polska - Egipt GODZINA, DATA: Kiedy mecz PŚ?

Mecz Polska - Egipt odbędzie się w czwartek 10 października o godz. 5:20. Kibiców czeka więc kolejna wczesna pobudka.

Polska - Egipt: Transmisja TV i ONLINE - gdzie obejrzeć?

Mecz Polska - Egipt będzie można obejrzeć na antenach dwóch stacji. Transmisja z tego spotkania na antenach TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronach sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl