Zamknij

Polska - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz w telewizji?

01.07.2020 08:00
Polska - Czechy: Transmisja TV i online
fot. PAP

Polska - Czechy: transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz reprezentacji Polski siatkarek? Biało-czerwone w drugim spotkaniu towarzyskim zagrają z Czeszkami. Jak zespół Jacka Nawrockiego poradzi sobie w drugim pojedynku? Polska - Czechy: sprawdź najważniejsze informacje na temat meczu.

Po długim czasie oczekiwania i zgrupowaniu w Szczyrku, Polki rozpoczęły sezon reprezentacyjny. Biało-czerwone w pierwszym spotkaniu w Wałbrzychu pewnie pokonały Czechy 3:0 (25:14, 25:19, 25:19). W dodatkowej, czwartej partii, rywalkom udało się wygrać 26:24.

W całym meczu podopieczne Jacka Nawrockiego narzuciły przeciwniczkom swój styl gry i nie pozwoliły im dojść do głosu. Wtorkowy pojedynek był dobrą okazją do sprawdzenia innych zawodniczek, a swój debiut w kadrze narodowej odnotowały: Weronika Centka, Martyna Świrad i Marta Ziółkowska.

Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobyła Magdalena Stysiak – 17. Tuż za nią uplasowała się Martyna Łukasik, która zdobyła o dwa „oczka” mniej. 14 punktów uzyskała Zuzanna Górecka, która zdobyła pierwszy punkt dla reprezentacji po tak długiej przerwie.

Polska - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

W czeskiej reprezentacji znalazły się dwie zawodniczki znane z polskiej ligi kobiet. Chodzi o Andreę Kossanyiovą z BKS Stal Bielsko-Biała i Michael Mlejnkovą z Developresu SkyRes Rzeszów.

Polska - Czechy na żywo odbędzie się w środę, 1 lipca o godzinie 20:30. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/