Zamknij

Polska - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz siatkarek?

29.06.2020 17:01
Polska - Czechy - transmisja TV i online
fot. FIVB

Polska - Czechy - transmisja TV i online. Gdzie oglądać w telewizji mecz towarzyski? Biało-czerwone po zgrupowaniu w Szczyrku rozegrają pierwsze w tym sezonie spotkania reprezentacyjne. Sprawdź na jakim kanale obejrzeć na żywo mecz Polska - Czechy.

Reprezentacja Polski siatkarek w ubiegłym tygodniu zakończyła trzytygodniowe zgrupowanie w Szczyrku. Przygotowania odbyły się bez czołowych zawodniczek, które dostały „wolne”. W kadrze zabrakło m.in.: Malwiny Smarzek-Godek, Agnieszki Kąkolewskiej, Joanny Wołosz Klaudii Alagierskiej czy Natalii Mędrzyk. W ich miejsce pojawiły się młode siatkarki: Paulina Damaske, Karolina Drużkowska i Oliwia Bałuk. Jacek Nawrocki nie będzie mógł jednak sprawdzić w meczu z Czechami tych dwóch pierwszych zawodniczek, ponieważ powróciły one do klubów, aby zagrać w zaległym finale mistrzostw Polski juniorek.

Czechy poważne podejdą do meczów z Polkami. Zespół prowadzony przez Giannisa Athanasopoulosa w połowie sierpnia zacznie walkę w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Kadra Jacka Nawrockiego po zajęciu czwartego miejsca w ostatniej edycji turnieju, ma zagwarantowany udział do kolejnych mistrzostw Starego Kontynentu. W porównaniu do przeciwników, selekcjoner biało-czerwonych pochodzi do dwumeczu o wiele spokojniej.

- Na cuda trzeba jeszcze troszeczkę poczekać. Musimy podejść do tych spotkań bardzo rozsądnie, realizując to, co sobie założyliśmy i rozdzielając grę na wszystkie zawodniczki - tłumaczył Nawrocki.

Polska - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

W Wałbrzychu Polki dwukrotnie zmierzą się z Czechami. Biało-czerwone zagrają z rywalkami 30 czerwca i 1 lipca w hali Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu. Spotkania odbędą się bez udziału kibiców, ale z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Mecz Polska - Czechy odbędzie się we wtorek, 30 czerwca o godzinie 20:30. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/