Zamknij

Polska - Czechy: KIEDY mecz? O której GODZINIE grają biało-czerwoni? [DATA, GODZINA]

16.09.2019 18:00
Polska - Czechy: Kiedy i o której mecz?
fot. PAP

Polska - Czechy KIEDY mecz? O KTÓREJ godzinie grają biało-czerwoni na ME siatkarzy? Polska - Czechy GODZINA meczu. Mistrzowie świata wygrali do tej pory dwa mecze. Zespół Vitala Heynena jest jednym z faworytów do złotego medalu ME siatkarzy. Polska - Czechy KIEDY  i O KTÓREJ GODZINIE mecz?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Polska - Czechy KIEDY  i O KTÓREJ godzinie mecz ME siatkarzy? Zespół biało-czerwonych pokonał współgospodarzy turnieju - ekipę Holandii w swoim drugim meczu na mistrzostwach Europy. Mistrzowie świata byli wspierani przez polskich kibiców, którzy tłumnie zjawili się w hali w Rotterdamie i zagłuszyli fanów Oranje. Jednym pewnym punktem drużyny Holandii był Nimir Abdel-Aziz, ale jeden skuteczny zawodnik nie był w stanie przełamać podopiecznych Vitala Heynena.

Na ME siatkarzy zadebiutował Wilfredo Leon, który zagrał fenomenalne spotkanie. Przyjmujący popisał się asem serwisowym i kilkoma gwoździami. Holendrzy nie potrafili poradzić sobie ani z jego zagrywką ani z flotami.

ME siatkarzy 2019: Na którym miejscu Polacy? TABELA i wyniki grupy D

- To niesamowite grać tutaj przed sześcioma czy siedmioma tysiącami ludzi z Polski. To było jak mecz u siebie. Czuliśmy ich wsparcie przed meczem, podczas spotkania i jeszcze po jego zakończeniu. Należą im się ogromne podziękowania. Moi zawodnicy zrobili to, co do nich należało. Nie graliśmy perfekcyjnie, ale zrobiliśmy krok do przodu. To, co mówiłem wcześniej, musimy się rozkręcać w trakcie tego turnieju. To jednak nie jest teraz istotne. Najważniejsi są ludzie, którzy zasiedli dziś na trybunach. Brak mi słów, by to opisać - mówił po meczu Vital Heynen.

ME siatkarzy 2019: Terminarz. KIEDY grają Polacy? [DATA, GODZINA]

W poniedziałek Polacy zagrają ostatni mecz w Rotterdamie, w którym zmierzą się z reprezentacją Czech.

Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz ME siatkarzy?

Mecz Polska – Czechy odbędzie się w poniedziałek, 16 września o godzinie 20:00.
Mecz Polska - Czechy na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 20:00.

RadioZET.pl/MW