Zamknij

Polska - Czechy: Kiedy i o której godzinie mecz ME siatkarek? [GODZINA, DATA]

20.08.2021 21:15
Polska - Czechy
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EastNews

Polska - Czechy GODZINA, DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się trzeci mecz biało-czerwonych w ME siatkarek 2021? GODZINA i DATA spotkania Polska - Czechy w grupie B mistrzostw Europy w Płowdiw.

  • Reprezentacja Polski siatkarek w trzeciej kolejce ME 2021 zagra z Czechami
  • Po dwóch rozegranych meczach biało-czerwone mają komplet punktów i prowadzą w grupie B
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się spotkanie Polska - Czechy w ME siatkarek 2021

Polska - Czechy GODZINA, DATA. Reprezentacja Polski siatkarek bardzo dobrze weszła w najważniejszą imprezę w sezonie 2021. Na otwarcie turnieju, organizowanego wspólnie przez cztery kraje: Serbię, Chorwację, Rumunię i Bułgarię, biało-czerwone pokonały najgroźniejszą w grupie B ekipę Niemiec 3:1, a następnie ograły europejskiego autsajdera Grecję 3:0.

Kolejnym rywalem podopiecznych Jacka Nawrockiego będą Czeszki, które na inaugurację ograły Hiszpanię 3:1, a następnie w takim samym stosunku uległy Niemkom.

Polska - Czechy: Kiedy mecz ME siatkarek 2021?

W czeskiej ekipie występuje kilka dobrych znajomych z polskich parkietów. Andrea Kossanjowa w przeszłości broniła barw Impelu Wrocław i BKS-u Bielsko Biała, Michaela Mlejnkova zdobywała medale z DevelopResem Rzeszów, a Helena Havelkova sięgała po mistrzostwo Polski wraz z koleżankami z Chemika Police. To dobra drużyna, która dodatkowo będzie podrażniona porażką z Niemkami.

W ostatnim okresie te zespoły spotykały się głównie towarzysko, a górą zwykle były biało-czerwone. W meczu o stawkę lepsze okazały się jednak Czeszki, które w 2013 roku w fazie grupowej mistrzostw Europy wygrały 3:2.

Polska - Czechy: GODZINA DATA - kiedy mecz ME siatkarek 2021?

Mecz Polska - Czechy w ME siatkarek 2021 odbędzie się w sobotę 21 sierpnia o godz. 16:30.

RadioZET.pl