Zamknij

Polska - Czarnogóra: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz ME siatkarzy?

17.09.2019 16:10
Polska - Czarnogóra
fot. PAP

Mecz Polska - Czarnogóra w ME siatkarzy 2019 w tv i online. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć czwarte spotkanie biało-czerwonych w mistrzostwach Europy siatkarzy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski po trzech zwycięstwach w Rotterdamie przenosi się do Amsterdamu, by tam dokończyć zmagania w grupie D. Sytuacja mistrzów świata jest komfortowa - w meczu z Czarnogórą wystarczy wygrać dwa sety, by przypieczętować awans do 1/8 finału. To jest jednak tylko przystanek w drodze po tytuł, bo nikt nie ukrywa, że to gracze Vitala Heynena są głównym faworytem imprezy.

Mecz Polska - Czarnogóra na żywo w telewizji i w internecie

Drużyna z Bałkanów debiutuje w zawodach tej rangi. Na swoim koncie ma dwie porażki i zwycięstwo z Estonią, ale z Polakami nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia. Belgijski opiekun biało-czerwonych najprawdopodobniej da pograć zmiennikom, którzy będą chcieli pokazać, że nie odstają od "pierwszego garnituru".

ME siatkarzy 2019: Sytuacja w TABELI "polskiej" grupy

"Drobną niedogodnością" Heynen określił konieczność rozgrywania spotkaniu w dniu podróży. O godz. 8 rano Polacy wyruszyli z Rotterdamu do Amsterdamu (ok. 80 km) i prosto z autokaru wyszli na rozruch. Pomiędzy zwycięstwem z Czechami a starciem z Czarnogórą miną mniej niż 24 godziny. W podobnej sytuacji są też rywale, którzy poniedziałkowy mecz z Ukrainą zakończyli o godz. 19.

Polska - Czarnogóra: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Polska - Czarnogóra w ME siatkarzy 2019 odbędzie się we wtorek 17 września o godz. 17. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport i Super Polsat oraz online na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

Mecz Polska - Czarnogóra na żywo od godz. 17 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS