Polska - Bułgaria: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Andreas Nicolaides
18.09.2018 07:40
Polska, MŚ w siatkówce 2018
fot. PAP/EPA

Polska - Bułgaria: mecz na żywo w MŚ w siatkówce 2018. Transmisja w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Bułgaria, które zdecyduje o tym, czy biało-czerwoni awansują do kolejnej rundy z pierwszego miejsca w grupie. Polska - Bułgaria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 19.40.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Polska wygra z Bułgarią?

Liczba głosów:

MŚ w siatkówce 2018 niebawem wkroczą w decydującą fazę. Przed nami ostatnia kolejka grupowa, w której Polska zagra o zajęcie pierwszego miejsca. Jako jedyna w całym turnieju może awansować z kompletem punktów. W tej chwili 12 "oczkami" na koncie mogą pochwalić się tylko Włosi.

MŚ w siatkówce: Polska jedyna bez porażki! Zobacz TABELĘ

MŚ w siatkówce 2018: Polska - Bułgaria w internecie. Relacja

Mecz Polska - Bułgaria, aby biało-czerwoni wygrali grupę, nie musi zakończyć się zwycięstwem naszej drużyny. Polakom wystarczy zdobycie jednego punktu, a więc mogą nawet przegrać 2:3. Patrząc na formę Michała Kubiaka i spółki trudno jednak spodziewać się, by łatwo oddali zwycięstwo. W czterech poprzednich meczach Polska pokonała Kubę, Portoryko, Finlandię i Iran. Straciła tylko dwa sety.

Bułgaria ma na koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Przegrała tylko z Iranem, z którym w poniedziałek Polacy wygrali gładko 3:0.

Polska - Bułgaria na żywo. Transmisja w TV i online

Mecz Polska - Bułgaria na żywo. Transmisja w TVP 1, Polsacie Sport i online w sport.tvp.pl. i ipla.tv. Relacja i wynik online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN