Zamknij

Polska - Bułgaria: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarzy?

09.06.2021 16:20
Polska - Bułgaria: Transmisja
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Polska - Bułgaria TRANSMISJA: Siatkarze reprezentacji Polski w siódmym spotkaniu Ligi Narodów 2021 zagrają z Bułgarią. Transmisja meczu Polska - Bułgaria na żywo w TV i online stream w internecie. Relacja i wynik live Polska - Bułgaria na sport.radiozet.pl w środę o godzinie 19.30.

  • Polska w kolejnym meczu Ligi Narodów siatkarzy 2021 zagra z reprezentacją Bułgarii
  • Transmisja meczu Polska - Bułgaria będzie dostępna za darmo w TV i online stream w internecie
  • Relacja i wynik meczu Polska - Bułgaria na żywo na sport.radiozet.pl

Polska bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczną Ligę Narodów. W sześciu meczach odniosła pięć zwycięstw i poniosła tylko jedną porażkę. Dzięki temu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Biało-czerwoni ogrywali Włochy 3:0, Serbię 3:1, Australię 3:0, USA 3:0 i Rosję 3:1. Przegrali jedynie ze Słowenią 1:3.

Polska - Bułgaria NA ŻYWO: Mecz i wynik live ONLINE w internecie

Kolejnym rywalem kadry Vitala Heynena będzie Bułgaria. Patrząc na obecną formę biało-czerwonych, Wilfredo Leon i spółka nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem tego rywala. Bułgaria to jedna z najsłabszych drużyn w stawce. Wygrała tylko jedno z sześciu spotkań i to z ostatnią w tabeli Australią.

Nasi siatkarze po meczu Polska - Bułgaria będą mierzyć z Holandią. W teorii to także powinien być łatwy mecz. Dużo ciężej będzie w piątek. Wtedy rywalem biało-czerwonych będzie wielka Brazylia - jeden z najmocniejszych zespołów świata.

Polska - Bułgaria: Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów? TRANSMISJA

Mecz Polska - Bułgaria na żywo w środę o godzinie 19.30. Transmisja w TVP 2 i Polsat Sport, online stream w tvpsport.pl i serwisie ipla.tv. Relacja i wynik Polska - Bułgaria live na sport.radiozet.pl.