Zamknij

Polska - Bułgaria: Kiedy i o której mecz ME siatkarek? [GODZINA, DATA]

25.08.2021 14:44
Polska - Bułgaria GODZINA DATA
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Polska - Bułgaria GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się ostatni mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej ME siatkarek 2021? GODZINA i DATA spotkania Polska - Bułgaria.

  • Reprezentacja Polski siatkarek w ostatniej kolejce fazy grupowej ME 2021 zagra z Bułgarią
  • Biało-czerwone mają już zapewniony awans do 1/8 finału, ale grają o 1. miejsce
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się ostatni mecz ME siatkarek 2021 Polska - Bułgaria

Polska - Bułgaria GODZINA DATA. Reprezentacja Polski siatkarek cały czas zachowuje miano ekipy niepokonanej podczas mistrzostw Europy, które odbywają się na terenie Serbii, Chorwacji, Rumunii i Bułgarii. Biało-czerwone w Płowdiw ogrywały kolejno Niemki 3:1, Greczynki 3:0, Czeszki 3:1 oraz Hiszpanki 3:0. Do końca zmagań w grupie B pozostała im rywalizacji z gospodyniami Bułgarkami.

Podopieczne Jacka Nawrockiego mogą być niemal pewne utrzymania 1. miejsca, co będzie oznaczało, że w 1/8 finału unikną starcia z najmocniejszymi zespołami w grupie D - Turcją lub Holandią. Polki najpewniej zmierzą się ze Szwecją lub Ukrainą i niezależnie od tego, kto to ostatecznie będzie, to nasza drużyna będzie faworytem.

Polska - Bułgaria: kiedy mecz Polek w ME siatkarek 2021?

Bułgaria ma za sobą tylko trzy spotkania [stan na 23 sierpnia - red.]. Na początek pokonała najsłabszą w stawce Grecję, następnie Hiszpanię, ale w niedzielę po zaciętym boju uległa Niemcom 2:3. To daje tej ekipie 2. miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Po raz ostatni w meczu o punkty te zespoły spotkały się w Lidze Narodów w 2019 roku. Na turnieju w Apeldoorn biało-czerwone przegrały pierwszą partię 23:25, ale w trzech kolejnych okazały się lepsze i wygrały 3:1.

Polska - Bułgaria GODZINA, DATA: kiedy mecz ME siatkarek 2021?

Mecz Polska - Bułgaria w ME siatkarek 2021 odbędzie się w środę 25 sierpnia o godz. 19:30. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl