Zamknij

Polska - Bułgaria: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy? [GODZINA, DATA]

09.06.2021 16:43
Wilfredo Leon
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Polska - Bułgaria GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polaków w Lidze Narodów siatkarzy? O której godzinie polscy siatkarze grają w 7. kolejce meczów LN? Sprawdź podstawowe informacje nt. meczu Polska - Bułgaria w LN siatkarzy 2021.

  1. Polska - Bułgaria: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy? [GODZINA, DATA]
  2. Polska - Bułgaria GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy?

Reprezentacja Polski siatkarzy bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczną Ligę Narodów. W sześciu meczach odniosła pięć zwycięstw i poniosła tylko jedną porażkę.

Dzięki takiej dyspozycji biało-czerwoni zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Polacy ogrywali Włochy 3:0, Serbię 3:1, Australię 3:0, USA 3:0 i Rosję 3:1. Przegrali jedynie ze Słowenią 1:3.

Polska - Bułgaria: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy? [GODZINA, DATA]

Kolejnym rywalem kadry Vitala Heynena będzie Bułgaria. Patrząc na obecną formę, Wilfredo Leon i spółka nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem tego rywala. Bułgaria to jedna z najsłabszych drużyn w stawce. Wygrała tylko jedno z sześciu spotkań i to z ostatnią w tabeli Australią.

Nasi siatkarze po meczu Polska - Bułgaria będą mierzyć z Holandią. W teorii to także powinien być łatwy mecz. Dużo ciężej będzie jednak w piątek. Wtedy rywalem biało-czerwonych będzie wielka Brazylia - jeden z najmocniejszych zespołów świata.

Polska - Bułgaria GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz LN siatkarzy?

Mecz Polska - Bułgaria na żywo odbędzie się w środę, 9 czerwca, o godzinie 19.30. Relacja live i wynik online meczu Polska - Bułgaria na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl