Zamknij

Polska - Brazylia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

12.06.2021 20:15
Polska - Brazylia
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EastNews

Polska - Brazylia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu Ligi Narodów siatkarek 2021. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Brazylia w LN siatkarek 2021.

  • Reprezentacja Polski siatkarek w 10. kolejce Ligi Narodów zagra z Brazylią
  • Biało-czerwone zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli, "Canarinhos" plasują się na 3. pozycji
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Brazylia w LN siatkarek 2021

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Reprezentacja Polski siatkarek słabo radzi sobie w rozgrywkach tegorocznej Ligi Narodów. Drużyna, która dwa lata temu dotarła do Final Six i zakończyła zmagania na 5. miejscu, teraz zajmuje pozycję w dolnej części tabeli i przegrywa mecze, których - wydawałoby się - nie powinna przegrać. Tak było m.in. w starciach z Holandią, Dominikaną, Japonią czy Serbią.

Przed kolejnym spotkaniem presja powinna być mniejsza. Biało-czerwone zmierzą się z Brazylią, która plasuje się na 3. lokacie i dość pewnie zmierza do półfinału LN. "Canarinhos" przyjechały do Rimini w bardzo mocnym składzie, z Gabi, Tandarą, Natalią, Sheillą czy Aną Beatriz i to w tej drużynie należy upatrywać murowanego faworyta do zwycięstwa.

Polska - Brazylia w telewizji i live stream w internecie

W trzech poprzednich meczach podopieczne Jacka Nawrockiego rozegrały maksymalną liczbę setów. Kanadę ograły 3:2, a z Holandią i z Japonią przegrały w takim samym stosunku. Oba te spotkania powinny zostać wygrane, ale Polki nie potrafiły wykorzystać słabszej postawy rywalek.

W statystykach najlepiej prezentuje się Magdalena Stysiak, druga zawodniczka pod względem liczby zdobytych punktów (181) i druga atakująca LN. Więcej "oczek" zdobywa tylko Belgijka Britt Herbots. Coraz mocniejszą pozycję w przyjęciu buduje także nasza libero Maria Stenzel (2.).

Aby pokonać Brazylię, cały zespół będzie musiał wznieść się na wyżyny i utrzymać bardzo dobry poziom gry do ostatniej piłki. Z tym do tej pory bywały problemy.

Polska - Brazylia: Gdzie obejrzeć- transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Brazylia w LN siatkarek 2021 odbędzie się w sobotę 12 czerwca o godz. 21. Transmisja TV w TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl