Polska - Brazylia: Transmisja. Gdzie oglądać mecz Pucharu Świata na żywo?

13.10.2019 08:25
Polska - Brazylia TRANSMISJA TV i online
fot. PAP/EPA

Polska - Brazylia na żywo- TRANSMISJA TV i online. W jakiej telewizji obejrzeć mecz Polska - Brazylia w Pucharze Świata siatkarzy? Pojedynek mistrza z wicemistrzem świata w PŚ. Polska - Brazylia gdzie oglądać na żywo? Mecz Polska - Brazylia stream i w internecie na sport.radiozet.pl dziś od godz. 8.35.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Brazylia TRANSMISJA TV w internecie i ONLINE na żywo. Gdzie oglądać mecz Polska - Brazylia w telewizji? Polscy siatkarze w 9. kolejce spotkań Pucharu Świata podejmą reprezentację Brazylii. Podopieczni Renana dal Zotto są niepokonani w azjatyckim turnieju, pewnie krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. W ośmiu dotychczasowych meczach, Canarinhos stracili tylko dwa sety (w meczach z Egiptem i Iranem) i są bliscy wygrania całej imprezy. Biało-czerwoni tracą do rywali trzy punkty i jeśli marzą o złotym medalu, muszą bezsprzecznie wygrać ten pojedynek.

Polska - Brazylia: TRANSMISJA TV  i online. Gdzie oglądać mecz Pucharu Świata siatkarzy?

W tym sezonie reprezentacyjnym Polacy mierzyli się z drużyną z Ameryki Południowej czterokrotnie. W pierwszym starciu w fazie interkontynentalnej Ligi Narodów, zespół Vitala Heynena przegrał 1:3. Po awansie obu drużyn do Final Six Ligi Narodów, obie ekipy walczyły ze sobą dwa razy i dwukrotnie górą była reprezentacja Polski (w grupie 3:2 i w walce o brąz 3:0). Ostatnie spotkanie miało miejsce w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, gdzie Brazylijczycy pokonali Polaków 3:1. Patrząc na te wyniki, wydaje się, że trudno jest wskazać faworyta w tym starciu. Jednak obserwując zmagania obu drużyn w Pucharze Świata siatkarzy, minimalnie większe szanse na zwycięstwo mają Brazylijczycy.

Aczkolwiek większy komfort gry mają biało-czerwoni, którzy dysponują szerokim i wyrównanym składem, co nie obniża poziomu gry mistrzów świata. Po meczu z Australią zaznaczył to kapitan polskiej kadry, Michał Kubiak.

Polska - Brazylia: Gdzie obejrzeć na żywo, stream, ONLINE?

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz, ale najważniejsze, że od samego początku do końca potrafiliśmy utrzymać koncentrację. Nasz trener bardzo dobrze zarządza drużyną. Było wiele zmian i my cały czas utrzymywaliśmy wysoki poziom gry - wyjaśnił przyjmujący.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

Mecz Polska - Brazylia będzie można oglądać na antenie Polsat Sport, TVP Sport oraz online na streamie sport.tvp.pl.

Polska - Brazylia na żywo na sport.radiozet.pl dziś od godz. 8.35.

RadioZET.pl