Pewne zwycięstwo Polaków w meczu z Belgią. Biało-czerwoni zdominowali rywali

06.09.2021 22:10
Polska - Belgia NA ŻYWO: Relacja i wynik

Polscy siatkarze  pokonali Belgów 3:0 w czwartym meczu grupowym na siatkarskich mistrzostwach Europy. Rywale biało-czerwonych postawili się w drugim secie i przez moment byli bliscy zwycięstwa, ale w pozostałych zostali zupełnie zdominowani. Nasi siatkarze mają teraz dzień przerwy, po którym zagrają z Ukrainą.

Polscy siatkarze pokonali w Krakowie Belgię 3:0 (25:18, 26:24, 25:16) w poniedziałkowym meczu w grupy A mistrzostw Europy.

Biało-czerwoni odnieśli czwarte zwycięstwo w turnieju; w czwartek pokonali Portugalię 3:1, w sobotę Serbię 3:2 i w niedzielę Grecję 3:1. Belgowie pozostają z jedną wygraną. W swoich wcześniejszych meczach przegrali 1:3 z Serbią, 2:3 z Portugalią i pokonali 3:0 Grecję.

ME siatkarzy 2021: TABELA i WYNIKI "polskiej grupy". Na którym miejscu Polacy?

Polska - Belgia. Ostatni mecz grupowy w środę

W innym poniedziałkowym meczu grupy A Serbia wygrała z Portugalią 3:1.

We wtorek Polacy, którzy już zapewnili sobie awans do 1/8 finału, mają wolne, a w środę w ostatnim meczu grupowym zmierzą się z Ukrainą.