Zamknij

Polska - Belgia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć drugi mecz na żywo?

14.05.2021 15:35
polscy siatkarze
fot. Polska Press/East News

Polska - Belgia: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Belgia? Polscy siatkarze sprawdzą się w kolejnym meczu towarzyskim przed walką w Lidze Narodów 2021. Na jakim kanale oglądać spotkanie Polska - Belgia?

Reprezentacja Polski siatkarzy rozpoczęła sezon kadrowy. Biało-czerwoni pod koniec kwietnia stawili się na zgrupowaniu w Spale, na którym przygotowywali się do Ligi Narodów, które rozegrają w tzw. „bańce” w Rimini. Przed mistrzami świata najważniejszy sezon, a kulminacyjnym punktem są igrzyska olimpijskie w Tokio.

Jeszcze przed imprezą czterolecia podopieczni Vitala Heynena sprawdzą formę w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, a po igrzyskach powalczą o medale w mistrzostwach Europy, w których Polska będzie współgospodarzem razem z Finlandią, Estonią i Czechami. Zanim jednak dojdzie do tych wszystkich rozgrywek, polscy siatkarze sprawdzą się w drugim meczu towarzyskim w Łodzi.

Polska - Belgia: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

W pierwszym towarzyskim spotkaniu z Belgią Polacy rozgromili rywali, wygrywając 4:0 (25:13, 25:14, 25:14, 25:17). Trenerzy obu zespołów wcześniej umówili się, że niezależnie od przebiegu rywalizacji rozegrane zostaną co najmniej cztery sety. Vital Heynen miał do dyspozycji łącznie 24 zawodników, których podzielił na dwie grupy. Pierwsza z nich znalazła się w składzie na czwartkowy pojedynek, a pozostali gracze będą w kadrze na piątkowy.

Polska – Belgia na żywo odbędzie się 14 maja. Piątkowy mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport.   

RadioZET.pl