Zamknij

Polska - Australia: Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata? Transmisja TV i online

10.10.2019 10:28
Polska - Australia
fot. FIVB

Polska - Australia: Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata siatkarzy? TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Australia w telewizji i internecie? Na jakim kanale stream online? Odpowiadamy na Wasze pytania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Australia będzie ósmym spotkaniem dla obu drużyn w Pucharze Świata. W poprzednich swoich starciach polscy siatkarze triumfowali sześciokrotnie. Porażkę ponieśli tylko raz, 1:3 z USA w meczu trzeciej kolejki.

Polska - Australia: Gdzie oglądać mecz Pucharu Świata siatkarzy w telewizji i internecie?

Australijczycy spisują się znacznie gorzej od podopiecznych Vitala Heynena. Spośród swoich wszystkich siedmiu dotychczasowych pojedynków wygrali tylko jeden, 3:2 z Rosją. Pozostałe mecze przegrali rezultatami 0:3 lub 1:3.

Spotkanie biało-czerwonych z siatkarzami grającymi pod wodzą Marka Lebedewa to drugie starcie obu drużyn w tym roku. Na koniec maja Polacy zagrali bowiem z Australią w meczu Ligi Narodów. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Polski 3:1.

Siatkarze Heynena zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli PŚ. Australijczycy plasują się na lokacie 11.

Polska - Australia: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz PŚ?

Mecz Polska - Australia odbędzie się w piątek 11 października o godzinie 5:30 nad ranem. Transmisja TV spotkania na TVP Sport i Polsat Sport, zaś online na sport.tvp.pl oraz ipla.tv.

RadioZET.pl