Zamknij

Polska - Australia: GODZINA i DATA meczu. Kiedy i o której grają Polacy?

10.10.2019 12:52
Polska - Australia KIEDY i O KTÓREJ mecz?
fot. FIVB

Polska - Australia: KIEDY mecz Pucharu Świata? Spotkanie Polska - Australia: O KTÓREJ godzinie grają biało-czerwoni? W 8. kolejce spotkań PŚ siatkarzy, podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z Australią. Polska - Australia - GODZINA i DATA spotkania Pucharu świata 2019.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Australia - KIEDY mecz? O KTÓREJ godzinie spotkanie Polska - Australia w Pucharze Świata siatkarzy? Zespół Vitala Heynena bardzo dobrze prezentuje się na turnieju w Kraju Kwitnącej Wiśni. Po siedmiu kolejkach, mistrzowie świata mają sześć zwycięstw i jedną porażkę z USA. Selekcjoner kadry narodowej mający do dyspozycji ponad 20 zawodników, dzięki czemu może rotować składem, jak tylko zechce. Mając szerokie pole manewru, Belg pozwala odpocząć podstawowym zawodnikom - w tym m.in. Fabianowi Drzyzdze i Wilfredo Leonowi, którzy tuż po mistrzostwach Europy polecieli do Azji na PŚ.

Polska - Australia: KIEDY mecz Pucharu Świata? O której GODZINIE?

Polska - Australia: Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata? Transmisja TV i online

W związku z tym w ostatnim spotkaniu z Egiptem, mecz w wyjściowym składzie rozpoczęli Marcin Komenda czy Norbert Huber. Mimo początkowych problemach, biało-czerwoni poradzili sobie z rywalem, pokonując go ostatecznie 3:0. Po szóstej wygranej w Pucharze Świata, mistrzowie świata umocnili się w czołówce tabeli.

Kiedy Polacy walczą o medal, Australia znajduje się w zupełnie innym miejscu. "Kangury" wygrały tylko jedno spotkanie (3:2 z Rosją), a w pozostałych starciach byli w stanie ugrać tylko jedną partię.

Polska - Australia: GODZINA i DATA meczu Pucharu Świata siatkarzy

Polscy siatkarze już raz mierzyli się w tym sezonie z ekipą z Australii. Podczas Ligi Narodów górą byli mistrzowie świata, którzy pokonali zespół Marka Lebedewa 3:1.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

Mecz Polska - Australia zaplanowano na czwartek, 11 października. Początek spotkania o godzinie 5:30 czasu polskiego.

RadioZET.pl