Zamknij

Polska - Australia: Kiedy mecz Polaków? O której godzinie grają? [DATA, GODZINA]

03.06.2021 13:57
Paweł Zatorski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska - Australia DATA i GODZINA meczu drugiej rundy Ligi Narodów 2021. Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? O której godzinie spotkanie Polska - Australia? W następnym pojedynku mistrzowie świata zmierzą się z Australijczykami. Sprawdź podstawowe informacje przed tym meczem.

Reprezentacja Polski siatkarzy po dwóch zwycięstwach: z Włochami 3:2 i Serbią 3:1 biało-czerwoni nie poradzili sobie z ekipą Słowenii, ulegając rywalom 1:3. W wyniku porażki mistrzowie świata spadli na piąte miejsce w tabeli i z dorobkiem sześciu punktów, tracą trzy do prowadzącej Brazylii.

- W końcówce czwartego seta zabrakło nam trochę szczęścia. Może gdyby jedna piłka skończyła się inaczej, to mogłaby odwrócić losy tej partii i meczu. Teraz mamy kilka dni przerwy i musimy mocno pracować - mówił po starciu ze Słowenią Aleksander Śliwka.

Liga Narodów siatkarzy 2021 TABELA. Na którym miejscu Polacy?

Polska - Australia: O której godzinie mecz? Kiedy grają Polacy?

W nadchodzącym spotkaniu otwierającym kolejny trzydniowy maraton meczowy przeciwnikiem zespołu Vitala Heynena będzie drużyna z Australii. W tej chwili przedostatnie miejsce w tabeli, gdzie w trzech spotkaniach wygrali tylko jednego seta. Australijczycy ulegli Niemcom i Bułgarom 3:0, a w spotkaniu z Francją doznali porażki 1:3.

- Plan na najbliższe trzy dni? Trening, trening i jeszcze raz trening. Niektórzy mają dziś wolne, bo rozegrali kilka meczów z rzędu. Niektórzy idą na siłownię, niektórzy poćwiczą w hali. Każdy ma inny cykl przygotowawczy. Ci, którzy przez ostatnie dni więcej grali, będą mieli więcej odpoczynku, a ci, którzy grali mniej - więcej potrenują. Trener stara się wszystko dostosować tak, by było optymalnie dla nas i dla naszego organizmu - podkreślił Damian Wojtaszek przed trzema dniami przerwy od meczów.

Polska - Australia na żywo odbędzie się w czwartek, 3 czerwca o godzinie 18:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl