Polska - Argentyna: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz MŚ w siatkówce?

Andreas Nicolaides
20.09.2018 08:00
MŚ w siatkówce, Polska
fot. PAP/EPA

Polska - Argentyna: mecz na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja w TV i online w internecie. Relacja i wynik meczu Polska - Argentyna na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

MŚ w siatkówce 2018 wkraczają w decydującą fazę. Przed nami druga runda, która zadecyduje o tym, kto awansuje do Final Six. Polska jest bliska osiągnięcia tego celu. Do drugiej rundy awansowała z kompletem punktów. Jeśli wygra z Argentyną, będzie dosłownie o krok od gry w najlepszej szóstce.

Polska - Argentyna. Transmisja meczu TV i online

Może się tak zdarzyć, że awans zapewni nam już zwycięstwo z Argentyną za trzy punkty. W kolejnych starciach rywalami biało-czerwonych będą Francja i Serbia, które potrzebują punktów. Do finałowej fazy awansują drużyny z pierwszego miejsca z każdej z czterech grup oraz dwie ekipy z drugiej pozycji z najlepszym bilansem.

Przypomnijmy, że Polska broni tytułu mistrza świata wywalczonego cztery lata temu. Dotychczasowe mecze pokazują, że kibice mogą mieć nadzieję na powtórzenie tego sukcesu w tym roku.

Polska - Argentyna. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Mecz Polska - Argentyna na żywo od godz. 19.40. Transmisja w TVP1, TVP Sport, Polsacie Sport i online na sport.tvp.pl i ipla.tv. Relacja i wynik meczu Polska - Argentyna na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN