Zamknij

Polska - Argentyna: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz Pucharu Świata siatkarzy?

04.10.2019 12:28
Polska - Argentyna TRANSMISJA TV i online
fot. FIVB

Polska - Argentyna: TRANSMISJA TV i online Pucharu Świata siatkarzy. Gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Argentyna? Na jakim kanale w telewizji będzie można oglądać Polska - Argentyna? Gdzie na streamie oglądać Polska - Argentyna?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska – Argentyna: Transmisja TV i online stream. Polscy siatkarze rozegrali już dwa mecze w ramach Pucharu Świata siatkarzy. W pierwszym starciu biało-czerwoni wygrali z Tunezją 3:0, a w drugim pojedynku byli lepsi od Japończyków, zwyciężając 3:1. W tych meczach grali zmiennicy, którzy zastępowali mistrzów świata. W trzecim starciu z USA po raz pierwszy w jednym składzie wystąpił Bartosz Kurek i Wilfredo Leon. Niestety, ale biało-czerwoni musieli uznać wyższość Stanów Zjednoczonych, którzy pokonali polską kadrę 3:1.

Polska - Argentyna: Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata w TV, stream i ONLINE?

Argentyńczycy zaczęli Puchar Świata siatkarzy od wygranej z USA 3:2. Następnie pokonali Tunezję 3:1 i ulegli Włochom 2:3.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

W czwartek zespół Vitala Heynena miał dzień przerwy. Tego dnia selekcjoner podjął decyzję o wysłaniu dziewięciu zawodników do Polski. Wśród nich byli m.in. Bartłomiej Lemański, Rafał Szymura, Grzegorz Łomacz i Jakub Popiwczak. W najbliższym czasie do drużyny dołączy również Michał Kubiak.

Polska - Argentyna: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz?

W ciągu 15 dni drużyny rozegrają w Japonii po 11 spotkań systemem "każdy z każdym". Tym razem turniej nie daje możliwości wywalczenia awansu na igrzyska. Ekipa Heynena jest już pewna występu w Tokio.

Mecz Polska - Argentyna będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport i TVP Sport. Spotkanie można też śledzić w internecie na sport.tvp.pl. Relacja wyniku na żywo odbędzie się też na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl