Zamknij

Polska A - Polska B: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

27.07.2020 16:38
Polska A - Polska B: Transmisja TV i online
fot. PAP

Polska A - Polska B: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Polaków na żywo w telewizji? Na jakim kanale mecz siatkówki Polska A - Polska B? Sprawdź podstawowe informacje na temat spotkania Polska A - Polska B.

Polska A - Polska B – transmisja TV i online. Biało-czerwoni zagrają drugie spotkanie w Łodzi przeciwko sobie. Z początku Polacy mieli rozegrać dwa mecze z Estonią, ale ci w ostatniej chwili zrezygnowali z przyjazdu do naszego kraju. Wobec tego podjęto decyzję o zagraniu wewnętrznych pojedynków, aby sprawdzić formę i przetestować nowe rozwiązania na parkiecie.

W pierwszym meczu Polska A - Polska B zagrano trzy sety. Górą była drużyna Michała Kubiaka, która pokonała zespół Fabiana Drzyzgi 2:1. Starcie odbyło się bez udziału kibiców.

- Miło się bawiliśmy i pobawimy się jeszcze raz w poniedziałek. Najważniejsze, że nikt z nas nie odniósł kontuzji i trzymajmy kciuki, żeby jutro było podobnie. Obyśmy zdrowi pojechali na przygotowania do klubów. Przygotowania ligowe rozpoczniemy z innego poziomu niż wtedy, gdybyśmy leżeli przed telewizorami – mówił po niedzielnym meczu Karol Kłos w Polsacie Sport.

W drugim meczu stworzono zespoły, gdzie pierwszą drużynę nazwano ekipą Wilfredo Leona, a drugą Karola Kłosa. U Leona wystąpią: Marcin Komenda, Bartosz Kurek, Piotr Nowakowski, Jan Nowakowski, Tomasz Fornal, Michał Kubiak i Damian Wojtaszek. W ekipie Kłosa pojawią się: Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga, Maciej Muzaj, Dawid Konarski, Norbert Huber, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Bartosz Kwolek i Paweł Zatorski.

Polska A – Polska B: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Polska A – Polska B na żywo odbędzie się w poniedziałek, 27 lipca o godzinie 18:00. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport. Starcie będzie dostępne w serwisie na ipla.tv i w aplikacjach mobilnych.  Relacja na żywo live z meczu Polska A – Polska B na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/