Zamknij

Polscy siatkarze ewakuowani z hotelu. Chwile grozy biało-czerwonych

25.07.2020 15:13
polscy siatkarze ewakuowani z hotelu
fot. kadr z wideo

Reprezentacja Polski siatkarzy przeżyła chwile niepokoju. Mistrzowie świata zostali ewakuowani z łódzkiego hotelu, po tym jak na miejscu włączył się alarm pożarowy.

Reprezentacja Polski siatkarzy przeniosła się z Zielonej Góry do Łodzi, gdzie w niedzielę i poniedziałek miały odbyć się kolejne sparingi. Przeciwnikiem biało-czerwonych mieli być Estończycy, ale w sobotę poinformowali, że rezygnują z przylotu do naszego kraju. Żeby tego było mało, wcześniej w hotelu Hilton uruchomił się alarm pożarowy, wobec czego doszło do ewakuacji.

- Uwaga, uwaga, zagrożenie pożarowe. Proszę natychmiast opuścić budynek najbliższym wyjściem ewakuacyjnym i przejść do punktu zbiórki przed budynkiem, zgodnie ze wskazaniami personelu – usłyszeli podopieczni Vitala Heynena.

Mecze Polska - Estonia odwołane. Rywale nie przylecą na sparingi

Polscy siatkarze ewakuowani z hotelu

Na szczęście skończyło się tylko na strachu, ponieważ to był fałszywy alarm. Strażacy, którzy przybyli na miejsce skontrolowali sytuację i potwierdzili, że nie ma powodów do niepokoju. Po spełnieniu służbowych obowiązków, strażacy skorzystali z okazji i zrobili sobie z siatkarzami pamiątkowe zdjęcia.

Reprezentacja Polski siatkarzy rozegrała dwa mecze towarzyskie z Niemcami. W obu spotkaniach górą byli mistrzowie świata, którzy wygrali 3:2 i 3:1.

RadioZET.pl