Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

PlusLiga: Znamy wstępny kalendarz na sezon 2019/20

26.06.2019 13:10
sport

Kalendarz PlusLigi na sezon 2019/20 zaprezentowany. Nowy sezon polskiej ligi siatkarzy rozpocznie się 26 października, a w pierwszym meczu inauguracyjnym mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie na wyjeździe beniaminka, Ślepsk Suwałki.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska Liga Siatkówki zaprezentowała wstępny terminarz fazy zasadniczej nowego sezonu PlusLigi 2019/20. Kalendarz może jeszcze ulec zmianie, ale już wiemy, że początek walki o tytuł mistrza Polski rozpocznie się 26 października. Zmagania zakończą się 21 marca 2020 roku, a tydzień później ruszą play-offy.

W pierwszej kolejce spotkań, mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra ze Ślepskiem Suwałki na wyjeździe. PGE Skra Bełchatów zmierzy się w Gdańsku z Treflem, a ONICO Warszawa podejmie MKS Będzin.

Wstępny kalendarz PlusLigi na sezon 2019/20:

1. kolejka (26.10.2019):

Ślepsk Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin - ONICO Warszawa
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

2. kolejka (30.10.2019)

Asseco Resovia Rzeszów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin

3. kolejka (03.11.2019)
ONICO Warszawa – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – Chemik Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice – Trefl Gdańsk

4. kolejka (09.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Chemik Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel

5. kolejka (16.11.2020)
Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

6. kolejka (23.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
Chemik Bydgoszcz – GKS Katowice
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie

7. kolejka (27.11.2019)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
GKS Katowice – MKS Będzin
Trefl Gdańsk – Chemik Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

8. kolejka (30.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

9. kolejka (07.12.2019)
Cerrad Czarni Radom – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz

10. kolejka (14.12.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów

11. kolejka (21.12.2019)
PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin

12. kolejka (28.12.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Chemik Bydgoszcz
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

13. kolejka (04.01.2020)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk –  Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom
MKS Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle

14. kolejka (11.01.2020)
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – MKS Ślepsk Malow Suwałki
ONICO Warszawa – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

15. kolejka (18.01.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

16. kolejka (22.01.2020)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
MKS Ślepsk Malow Suwałki – ONICO Warszawa
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Chemik Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

Trefl Gdańsk – GKS Katowice

17. kolejka (25.01.2020)

Trefl Gdańsk – MKS Ślepsk Malow Suwałki
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa

18. kolejka (01.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

19. kolejka (15.02.2020)
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
GKS Katowice – Chemik Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

20. kolejka (22.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

21. kolejka (26.02.2020)
Cuprum Lubin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie

22 .kolejka (29.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta – Zawiercie PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin

23. kolejka (07.03.2020)
Chemik Bydgoszcz – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom

24. kolejka (14.04.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Chemik Bydgoszc

25. kolejka (18.03.2020)
MKS Będzin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Chemik Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

26. kolejka (21.03.2020)
GKS Katowice – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MW

Oceń