Bartosz Kurek odejdzie z PlusLigi? Niespodziewany zwrot akcji ws. Polaka

Maciej Walasek
11.05.2019 11:52
Bartosz Kurek
fot. ONICO Warszawa/Facebook

Bartosz Kurek ma opuścić ONICO Warszawę. Mimo otrzymania potężnej podwyżki, reprezentant Polski ma wrócić do Serie A1, gdzie dostał propozycję gry z Cucine Lube Civitanovy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zobacz także

Bartosz Kurek ma za sobą świetny rok gry, gdzie razem z biało-czerwonymi sięgnął po mistrzowski tytuł i został wybrany najlepszym siatkarzem czempionatu. Po upadku Stoczni Szczecin na początku sezonu klubowego, 30-latek przeszedł do ONICO Warszawa, w którym był jedną z wiodących postaci. Jakiś czas temu wydawało się, że Kurek zwiąże się ze stołecznym zespołem na dłużej. Klub, z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski miał zaproponować swojemu zawodnikowi  aż 2,5 mln zł za sezon gry.

Bartosz Kurek: Oferta z Cucine Lube przebije ONICO?

Teraz sprawa z atakującym przyjęła inny obrót. Jak podali Jerzy Mielewski i Marcin Lepa z kanału „Prawda Siatki”, reprezentant Polski ma odejść z Warszawy i wrócić do Serie A1 do Cucine Lube Civitanovy. Włoski gigant jest poważnie zainteresowany ściągnięciem polskiego siatkarza.

Warto przypomnieć, że Bartosz Kurek występował w tym klubie w latach 2013-2015, z którym zdobył mistrzostwo i Superpuchar Włoch.

RadioZET.pl/polsatsport.pl, Twitter/MW