Zamknij

Piękny gest trenera siatkarskich mistrzów świata. Przekazał medal na licytację

17.01.2022 13:44
Piękny gest trenera siatkarskich mistrzów świata. Michał Bąkiewicz przekazał medal na licytację
fot. screen/Natan Gajk - Neuroblastoma IV

Michał Bąkiewicz, siatkarski wicemistrz świata i mistrz Europy przekazał na licytację medal, który jako trener wywalczył na mistrzostwach świata juniorów młodszych. Pieniądze z aukcji wspomogą leczenie chorego 7-latka.

Michał Bąkiewicz, który obecnie jest trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski juniorów przekazał na licytację medal wywalczony na mundialu w Teheranie. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz 7-letniego Natana Gajka, znanego jako Pan Torpeda.

"Jako że medale są tylko symbolem dobrej pracy w sporcie, a są w stanie zrobić dużo więcej dobrego, z wielką radością przekazałem medal na licytację dla Natanka, znanego bardziej jako Pana Torpedę. Licytujcie, drugiego takiego medalu nie będzie" - zachęcił Bąkiewicz.

Trener mistrzów świata otrzymał już podziękowania od rodziców chłopca. "Poznał historię naszego walecznego Natanka zwanego od początku Panem Torpedą i sam zaproponował pomoc. Jest to tak cudowny gest, że nie wiemy jak podziękować, bo wszystkie słowa wydają się być zbyt małe" – piszą rodzice Natanka.

RadioZET.pl/PAB