Zamknij

Paweł Zatorski nowym siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów

02.07.2021 14:21
Paweł Zatorski
fot. Adrian Mielczarski/REPORTER

Paweł Zatorski został ogłoszony nowym siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów. Libero reprezentacji Polski po siedmiu latach opuścił Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Paweł Zatorski ma nowy klub. 31-latek związał się z Asseco Resovią Rzeszów, z którą podpisał trzyletni kontrakt. W PlusLidze rozegrał 13 sezonów, a przez ostatnich siedem lat występował w Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Razem z tą drużyną zdobył cztery mistrzostwa Polski, dwa wicemistrzostwa, trzy Puchary Polski, a także triumfował w Lidze Mistrzów.

Wcześniej Zatorski reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów, gdzie grał w latach 2010-2014. Swoją karierę z seniorską siatkówką rozpoczynał w AZS-ie Częstochowa, w której grał przez dwa lata (2008-2010).

Paweł Zatorski w Asseco Resovii Rzeszów

- Paweł Zatorski w najbliższych trzech sezonach będzie reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów - napisano w oficjalnym komunikacie.

Wcześniej rzeszowski klub ściągnął do siebie innego reprezentanta Polski - Macieja Muzaja.

Zanim Paweł Zatorski rozpocznie grę w nowym klubie, razem z polską kadrą powalczy o medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Vital Heynen finalnie postawił na 31-latka, który wygrał rywalizację o miejsce w składzie z Damianem Wojtaszkiem.

RadioZET.pl