Zamknij

Paweł Zagumny kończy karierę. Mecz pożegnalny już w ten weekend

Andreas Nicolaides
03.04.2017 13:52
Paweł Zagumny
fot. East News

Paweł Zagumny przechodzi na sportową emeryturę. 8 kwietnia rozegra swój ostatni mecz - jego ONICO AZS Politechnika zagra z GKS-em Katowice. Z tej okazji warszawski klub przygotował dla kibiców mnóstwo atrakcji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Będzie można obejrzeć m.in. wystawę zdjęć poświęconą jego karierze czy reprezentacyjne pamiątki - w tym puchary za zdobycie mistrzostwa świata i Europy. Zagumny po MŚ sięgnął z kadrą w 2014 roku, złoto mistrzostw Europy zdobył pięć lat wcześniej.

Karierę zakończy w wieku 39 lat, w barwach Politechniki - w której gra od 2015 roku, kiedy to przeszedł z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - i w której debiutował w seniorskiej siatkówce. W trakcie swojej kariery grał też m.in. w greckim Panathinaikosie i włoskim Edilbasso Padwa.

Pożegnalny mecz Pawła Zagumnego: AZS Politechnika - GKS Katowice odbędzie się 8 kwietnia w hali COS Torwar. Początek o godz. 14.15.

Wciąż można nabyć bilety na to spotkanie - na stronie azspw.ticketik.pl - oraz stacjonarnie - przy w kasie Teatru Sabat - przy ul. Foksal 16 w Warszawie i w klubie Multifitness - przy ul. Pruszkowskiej 29.

RadioZET.pl/AZSPW/AN