Zamknij

Michał Kubiak doprowadził młodego kibica do łez. Poruszający gest kapitana

19.09.2021 21:34
Michał Kubiak
fot. Piotr Matusewicz/East News

Michał Kubiak zaskoczył kibica po wygranym meczu z Serbią. Kapitan biało-czerwonych sprawił chłopcu niespodziankę i wręczył mu swoją koszulkę.

Michał Kubiak razem z resztą polskich siatkarzy nie zdołał wywalczyć awansu do finału ME. Jednak w niedzielnym starciu o brąz przyjmujący biało-czerwonych i spółka rozbili Serbię 3:0 i udanie zakończyli sezon reprezentacyjny.

Po spotkaniu jeden z młodszych kibiców poprosił Kubiaka o zrobienie sobie z nim zdjęcia. Po wykonaniu fotografii zawodnik zaskoczył chłopca i wręczył mu swoją meczową koszulkę, doprowadzając go do łez.

Michał Kubiak doprowadził fana do łez. Wzruszający gest kapitana reprezentacji Polski

- Poprosiłem Michała o zdjęcie, a gdy zrobił to zdjęcie, to oddał mi swoją koszulkę, w której grał. Nie mogę uwierzyć - mówił chłopiec, który zalał się łzami.

Wzruszenia nie ukrywał także Andrzej Wrona. Środkowy Projektu Warszawa był jednym z gości w studiu Polsatu Sport, który był poruszony gestem Kubiaka.

Vital Heynen chciał przemówić do kibiców. Belg nie dostał pozwolenia

- Być może Michał takim gestem sprawił, że to dziecko pójdzie w siatkówkę jeśli jeszcze tego nie zrobiło i być może będziemy oglądać przyszłego reprezentanta Polski - mówił mistrz świata z 2014 roku.

RadioZET.pl/Polsat Sport