Zamknij

Memoriał Wagnera 2021: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecze Polaków?

09.07.2021 17:34
Wilfredo Leon
fot. Polska Press/East News

Memoriał Wagnera 2021 - transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecze Polaków? Na jakim kanale? Polscy siatkarze przed wylotem na IO do Tokio sprawdzą formę na Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie. Na jakim kanale oglądać spotkania biało-czerwonych?

Memoriał Wagnera 2021 - transmisja TV i online. Polski turniej siatkarski wraca po dwuletniej przerwie. Początek imprezy przypominającej postać wybitnego trenera sięga 2003 roku. Ostatnia edycja odbyła się przed wybuchem pandemii koronawirusa, czyli w 2019 roku. Wówczas zwyciężyli Brazylijczycy. Tuż za nimi znaleźli się Polacy, Serbowie i stawkę zamknęli Finowie.

Najwięcej zwycięstw w Memoriale Wagnera mają biało-czerwoni, którzy ośmiokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Ostatnio wygrali w 2018 roku, gdzie po tym turnieju obronili tytuł mistrzów świata.

Memoriał Wagnera 2021: Kiedy i z kim grają Polacy? TERMINARZ

Memoriał Wagnera 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecze Polaków?

Memoriał Wagnera 2021 tradycyjnie będzie gościł cztery zespoły. Poza zespołem Vitala Heynena w Krakowie wystąpi: Norwegia, Egipt i Azerbejdżan. Ci ostatni dołączyli do uczestników w ostatniej chwili, zmieniając Tunezję. W drużynie mistrzów Afryki odnotowano przypadki zakażenia koronawirusem.

Polscy siatkarze, dla których to będzie ostatni sprawdzian przed igrzyskami olimpijskimi, rozpoczną zmagania w piątek, 9 lipca meczem z Norwegią. W sobotę zmierzą się z Azerbejdżanem, a ostatniego dnia zagrają z Egiptem.

Memoriał Wagnera 2021 i wszystkie mecze Polaków będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport. Spotkania z Norwegią i z Egiptem będzie można śledzić na Polsat Sport Extra, starcie z Azerbejdżanem pokaże Polsat Sport.

RadioZET.pl