Memoriał Wagnera 2018: Polska - Kanada na początek! Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
24.08.2018 15:37
siatkarze
fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

Mecz Polska - Kanada zainauguruje Memoriał Wagnera 2018. Turniej będzie ostatecznym sprawdzianem przed mistrzostwami świata. Transmisja Polska - Kanada: gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i online w internecie? Sprawdź.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Memoriał Wagnera 2018 Polska - Kanada: Transmisja, mecz na żywo w TV i online w internecie.

Mecz Polska - Kanada zainauguruje tegoroczny Memoriał Huberta Wagnera. Później swój mecz rozegrają reprezentacje Rosji i Francji. Na drodze biało-czerwonych znów stanie Stephane Antiga, który w latach 2014-2016 był trenerem reprezentacji Polski, a teraz prowadzi Kanadę.

Memoriał Wagnera 2018: mecz Polska - Kanada live

Faworytem tego spotkania będą oczywiście biało-czerwoni. Może ono przesądzić o tym, kto zdobędzie trzecie miejsce, bowiem - jak przyznał sam trener Polski, Vital Heynen - Rosja i Francja grają na zdecydowanie wyższym poziomie, o czym świadczy fakt, że obie te reprezentacje grały ze sobą w ostatnim finale Ligi Narodów.

Memoriał Wagnera 2018 rozgrywany jest systemem każdy z każdym. Turniej wygra drużyna, która w trzech meczach zdobędzie najwięcej punktów.

Memoriał Wagnera 2018 - TERMINARZ, PROGRAM

Polska triumfowała w Memoriale siedmiokrotnie. Zawody organizowane są nieprzerwanie od 2003 roku, ku pamięci wybitnego polskiego trenera siatkówki - Jerzego Huberta Wagnera, który zdobył z reprezentacją Polski mistrzostwo świata w 1974 roku i złoto igrzysk olimpijskich w 1976 roku.

Polska - Kanada: mecz na żywo w TV i online w internecie

Mecz Polska - Kanada na żywo w piątek o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport, online w internecie w serwisie Ipla.tv.

RadioZET.pl/AN