Rosja - USA NA ŻYWO: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
27.09.2018 17:18
Rosja - USA

Mecz Rosja - USA: Transmisja spotkania Final Six MŚ w siatkówce 2018 live w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz USA - Rosja. Relacja i wynik na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Mecz Rosja - USA może mieć kluczowe znaczenie dla układu tabeli grupy I Final Six MŚ w siatkówce 2018. Rosjanie są pod ścianą, bowiem porażka wyeliminuje ich z turnieju.

Mecz Rosja - USA: Transmisja TV i online

Final Six rozpoczęło się dla "Sbornej" idealnie. Rosjanie w meczu otwierającym rywalizację grali z Brazylią. Po dwóch setach prowadzili 2:0 i byli bliscy zwycięstwa. Do gry wrócili jednak "Canarinhos". Wygrali dwa kolejne sety i tie-breaka, dzięki czemu mocno zbliżyli się do awansu do półfinału.

Faworytem meczu Rosja - USA wydają się być Amerykanie, którzy w całym turnieju nie ponieśli jeszcze ani jednej porażki. Jeśli wygrają z Rosją, zapewnią sobie awans i ostatni mecz w grupie z Brazylią rozegra się tylko o to, kto zajmie w tabli pierwsze miejsce.

Rosja - USA: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Rosja - USA na żywo: Transmisja TV w Polsacie Sport, online w ipla.tv. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Mecz o godz. 17.00.