Zamknij

Martyna Grajber kusi w bikini: "Bliżej mi do Pocahontas, niż do Kopciuszka"

01.07.2020 20:07
Martyna Grajber
fot. Martyna Grajber/Instagram

Martyna Grajber wraz ze swoim narzeczonym, siatkarzem GKS-u Katowice Janem Nowakowskim, urządzili sobie Eurotrip i urlop spędzają w różnych miejscach Starego Kontynentu. Siatkarka Chemika Police co jakiś czas kusi kibiców "sesjami zdjęciowymi" z wakacji, a szczególnie te w bikini robią na nich duże wrażenie.

Polscy kibice, ale nie tylko oni, od lat lubują się w wyborze "miss siatkówki". W reprezentacji Polski przez lata nieoficjalną królową była Katarzyna Skowrońska-Dolata, później zastąpiła ją w tej roli Anna Werblińska, a ostatnio o palmę pierwszeństwa rywalizują Zuzanna Górecka i Martyna Grajber. Młodsza z nich przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry i rozgrywa towarzyskie spotkania z Czeszkami, druga, chwilowo "odstawiona" od zespołu przez Jacka Nawrockiego, wybrała się na wakacje. Czy jak to sama pisze na Instagramie, "wakajki".

Przed kilkoma dniami Grajber podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini, które zrobiło furorę w internecie. Zachwyceni kibice nie szczędzili jej komplementów, a wielu z nich oczekiwało kolejnych zdjęć. No to jest - w środę siatkarka opublikowała fotografię spod wodospadu. Oczywiście w stroju kąpielowym.

Martyna Grajber w bikini [FOTO]

"Zawsze bliżej było mi do Jane Porter, Pocahontas czy Mulan, niż do Kopciuszka" - napisała pod zdjęciem.

Martyna Grajber w minionych rozgrywkach pełniła funkcję kapitana Chemika Police. Drużyna sięgnęła po mistrzostwo Polski, a młoda siatkarka postanowiła przedłużyć kontrakt i pozostać w zespole przynajmniej do końca przyszłego sezonu.

RadioZET.pl