Zamknij

Martyna Grajber trenuje w kusym bikini. Kibice zachwyceni [FOTO]

25.06.2020 18:49
Martyna Grajber trenuje w kusym bikini
fot. CEV

Martyna Grajber, siatkarka reprezentacji Polski i kapitan mistrzyń Polski Chemika Police, przerwę między sezonami wykorzystuje na podróże, ale nie zapomina również o podtrzymaniu formy. W czwartek pochwaliła się treningiem w bikini i kolejny raz zachwyciła fanów.

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet został przedwcześnie zakończony z powodu pandemii koronawirusa. W przeciwieństwie do rozgrywek męskich, panie zdołały rozegrać rundę zasadniczą, w związku z czym włodarze ligi zdecydowali się przyznać tytuł mistrzyń Polski liderowi Chemikowi Police. Zawodniczki medale odebrały w maju w szczególnych okolicznościach - na dworze i z zachowaniem dystansu społecznego.

Ekipa z woj. zachodniopomorskiego rozpoczęła już budowę składu na nowy sezon. Pozyskano m.in. kapitan reprezentacji Polski Agnieszkę Kąkolewską,  ale równie ważnym elementem było zatrzymanie w zespole kluczowych postaci: Wilmy Salas, Natalii Mędrzyk i Martyny Grajber.

Martyna Grajber w bikini [ZDJĘCIE]

Martyna Grajber wraz ze swym narzeczonym, siatkarzem GKS-u Katowice, Janem Nowakowskim wolny czas spędza w podróży po Europie. Jak wynika z jej codziennych relacji na Instagramie, byli już w Słowenii, a także w Austrii. W czwartek siatkarka pochwaliła się piękną figurą i treningiem w kusym bikini.

"Stabilizację też robimy" - napisała Grajber przy okazji publikacji zdjęcia, na którym "chodzi" po zawieszonej nisko nad ziemią taśmie.

Kibice nie szczędzili jej komplementów: "Piękna figura", "co za linia", "super wyglądasz w bikini" - pisali.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl